Press "Enter" to skip to content

Hakkımızda

İngilizceAbi ekibi olarak, her şeye başlamadan önce hakkımızda sayfasını hazırlamak ve sizlere sunmak istedik. Öyle ki yapacak ve sizlere sunacaklarımızdan önce, İngilizceAbi’nin amacını ve neler yapmaya çalışacağından bahsetmek doğru olacaktır.

İngilizceabi - İngilizce Grammer
İngilizceabi – İngilizce Grammer – Hakkımızda

Aslında çok karışık, ilk defa akla gelen bir amacımız yok:) İngilizceAbi olarak özellikle ingilizce başlangıç seviyesi‘ne hitap edecek şekilde özgün ve basit şekilde ingilizce içerik sunmaya çalışacağız. Diğer sitelerden farklı olarak tüm içeriğimizin özgün ve buna ek olarak sade, anlaşılır olduğunu göreceksiniz.

İngilizce başlangıç seviyesi’nin yanı sıra genel ingilizce ve daha üst seviye diyebileceğimiz upper intermediate seviyesine hitap eden, orta seviyedeki ingilizce bilenlere, seviyelerini daha da geliştirebilmeleri adına kaynak sunmaya çalışacağız.

Yukarıda saydıklarımızı, ingilizce kelimeler, ingilizce testler, ingilizce konu anlatımları hazırlayarak ilerleyeceğiz.

Bunun dışında İngilizceAbi iletişim bilgileri hakkında fazla bilgi edinmek için Bize Ulaşın sayfasına gidebilir ya da yeni başlayanlar için hazırlamaya çalıştığımız rehber niteliğindeki Başlangıç Noktası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar, bu serüvende bizleri yalnız bırakmayacağınız ümidiyle:)

İngilizceAbi ekibi. 21.03.2020

Telif Hakları Politikası ve Telif Bildirimi Sayfası

Kullanım Koşulları Sayfası