Press "Enter" to skip to content

İngilizce Aylar Testi

İngilizce Aylar makalemizden sonra konunun ne kadar iyi anlaşıldığını görmek adına sizler için ufak ve basit bir test hazırladık. Çözerken eğleneceğinizi de düşündüğümüz ingilizce aylar testi alacağınız sonuca göre konuya ne kadar hakim olacağınızı gösterecek. Eğer ingilizce aylar testini başarıyla tamamlarsanız konuyu çözmüşsünüz demektir bu da yeni konulara başlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Bu testte toplam 8 adet basit soru bulunmaktadır. İngilizce aylar testi başlangıç, beginner seviyesindeki kullanıcılar için hazırlanmış olup daha üst seviyedeki kişiler için çok basit niteliktedir. Test sırasında yanlış cevap vermeniz akabinde doğru cevap hemen gösterilecektir. Doğru cevap verdiyseniz doğrudan diğer soruya geçecektir.

Başarısız bir sonuç almanız durumunda ingilizce aylar makalesini tekrar gözden geçirin. Akabinde ingilizce aylar testini tekrar çözün.

İngilizce Aylar Testi

İngilizce Aylar olarak yayınladığımız ingilizce ayların türkçe anlamlarını da içeren şu makalemizi bitirdiyseniz, ingilizce ayları ne kadar öğrendiğinizi bu test ile görebilirsiniz. Bu basit test ile öğrenmenizi kolaylaştıracak ve ezberinizi çok daha sağlam yapabileceksiniz. 

Şimdiden başarılar, İngilizceAbi Ekibi:)

Tavsiye

Yazımızı sonlandırırken ingilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için hazırlamaya çalıştığımız rehber niteliğindeki Başlangıç Noktası sayfasını ziyaret ederek özgün olarak hazırlanmış birçok eserden faydalanabilirsiniz.

Mr. Elliot
Mr. Elliot

A writer who like to write for teaching. Supporter of Real Madrid FC.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.