Press "Enter" to skip to content

İngilizce Günler Testi – Haftanın Günleri Testi

Bildiğiniz üzere her konu anlatımı üzerine, makale içeriğindeki noktaların anlaşılıp anlaşılmadığı ve konuyu pekiştirmeniz adına basit ve kısa bir testimizi sizlere sunuyoruz. Bu testimiz ise ingilizcede günleri ifade eden kelimelerin testi olarak adlandırdığımız ve ingilizce günler konusu ile ilgili olarak hazırlanmıştır. Konuya göz atmanız akabinde hazırladığımız testi çözerek ingilizcede günleri ifade eden kelimeler hususunda ne kadar bilgi sahibi olduğunuz konusunda fikir edinebilirsiniz.

İngilizce Günler Testi 1
İngilizcede Günleri İfade Eden Kelimeler Testi 1

İngilizce Günler Konusunda Test

Bu test başlangıç yani beginner seviyesindeki kullanıcılar için hazırlanmıştır. İngilizce günler testi size çok basit geldiyse ve tüm soruları doğru yanıtladıysanız konuyu tamamen anlamış ve ingilizce günleri öğrenmişsiniz demektir.

Buna ek olarak test sonuçlarının kötü gelmesi sizi vazgeçirmemelidir. Konuyu tekrar çalıştıktan sonra testi tekrar tekrar çözmenizi öneriyoruz.

İngilizce Günler Testi Çöz

İngilizce Günler Testi 1

İngilizce Günler olarak yayınladığımız ingilizce günlerin türkçe anlamlarını da içeren şu makalemizi bitirdiyseniz, ingilizce günleri ne kadar öğrendiğinizi bu test ile görebilirsiniz. Bu basit test ile öğrenmenizi kolaylaştıracak ve ezberinizi çok daha sağlam yapabileceksiniz.


Şimdiden başarılar, İngilizceAbi Ekibi:)

Tavsiye Köşesi

Her yazımızda olduğu gibi bu test sayfamızın sonunda da sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz birkaç tavsiyemiz olacak. Öncelikle yukarıda tekrar tekrar belirttiğimiz gibi bu testte nde başarısız sonuç aldıysanız ingilizce günler yazımızı tekrar okumanızı tavsiye ederiz.

Buna ek olarak,

Bu testi başarıyla tamamladıysanız, ingilizce aylar yazımızı inceleyebilir, ingilizce aylar konusuna zaten hakimseniz ingilizce aylar test sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mr. Elliot
Mr. Elliot

A writer who like to write for teaching. Supporter of Real Madrid FC.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.