Press "Enter" to skip to content

Kullanım Koşulları

“www.ingilizceabi.com” (bundan böyle “Bu site” ya da “Sitemiz” olarak anılacaktır) web sayfasını ziyaret ederek site kullanım şartlarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitede yer alan ya da site aracılığı ile verilen bilgiler, herhangi bir şekilde tavsiye olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti gösterilmektedir ancak tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti edilmemektedir. Kullanıcılar veya ziyaretçiler, sitede yer alan bilgileri teyit ettirmelidirler. Sitemiz istediği zaman, önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın site içeriğindeki tüm bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu site’ye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Sitemiz sorumlu değildir.

Başkalarının siteyi kullanımını kısıtlanamaz, engel olunamaz ve sitenin veya siteyi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edilemez, siteye, zararlı program, yazılım, kod ve benzeri materyal gönderilemez.

Bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve siteden edindiğiniz bilgilere istinaden oluşan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla siteye erişiminiz ve siteyi kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelebilecek zararlardan Sitemiz sorumlu değildir.

Site kullanıcıları, web sitesi çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, siteye yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler.

Bu site’nin sunumu ve tüm içeriği T.C. Mevzuatı ve fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunmakta olup, bu sitedeki tüm ticari markalar, logolar, ikonlar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, alan adı, genel görünüm ve hizmet işaretleri başta olmak üzere, sayılanlarla sınırlı olmaksızın yayınlanan tüm bilgi ve veriler sitemize veya lisans veren veya marka sahiplerine aittir. Bunlar, sahiplik durumuna göre, Sitemiz veya lisans veren veya marka sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde işlenemez, kopyalanamaz, iletilemez, yayılamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz ve kalıcı olarak indirilemez. Aksi uygulamalar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Sitemiz’in yasalardan kaynaklanan tüm hakları saklıdır.

Sitemiz, herhangi bir anda ve zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak siteyi, içeriğini, site ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri, güncelleme, değiştirme, geçici veya sürekli olarak durdurma, sonlandırma ve kapatma, “Kullanım Koşulları”nı değiştirme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Kullanım Koşulları” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir. Sitemiz, siteye erişimin kesintiye uğramasından, sitenin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde İstanbul Çağlayan (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

İletişim adresi: websitesi@ingilizceabi.com

Web adresi: ingilizceabi.com

Telif Hakları Politikası ve Telif Bildirimi Sayfası