Press "Enter" to skip to content

Telif Koruması ve Bildirimi

“www.ingilizceabi.com” (bundan böyle “Bu site” ya da “Sitemiz” olarak anılacaktır) web sayfasını ziyaret ederek 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Sitemiz’in beyan ve açıklamalarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz’de yayınlanan yazı ve görsellerle sınırlı olmamak üzere isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Bu site’de yer alan her içerik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğindedir.

Sitemiz içerisinde yer alan sayfalarda aksi açıkça belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Sitemiz’de yer alan eserler, eser sahibi tarafından verilecek muvafakat olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz.

İngilizceabi.Com’a yapılacak hak ihlali bildirimi

Sitemiz, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’da (bundan böyle “Kanun” olarak anılacaktır) tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İlgili Kanun’a göre, Sitemiz’in hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hukukuna konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, aşağıda belirtilen e-posta adresine e-posta atarak bize ulaşabilirler.

Tarafımızla iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılıp size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.

İletişim adresi: websitesi@ingilizceabi.com

Web adresi: ingilizceabi.com